Lisätiedot
Pieškime, mokykimės, pažinkime save.
Raktas į asmenybės pasitenkinimą gyvenimu — savo ir kitų emocijų supratimas, jų valdymas. Kuo emocinis intelektas aukštesnis – tuo gyvenimas pilnatviškesnis ir produktyvesnis.
Pagal E.Ericson ego vystymosi teoriją laikoma, kad vėlyvosios paauglystės bei jaunųjų suaugusiųjų raidos tarpsnių jaunuoliai išgyvena patį sudėtingiausią etapą. Jie mokosi naujų rolių, t.y. — visą savo iki šiol sukauptą patirtį bei žinias stengiasi “integruoti į asmeninį identiškumą“, suvokti save kaip asmenybę, jos vaizdą, vietą ir santykį su aplinka. Šiuo metu jaunuoliams būdinga savo vertybių sistemos formavimas. Bet dabar, kuomet prieinama prieštaringa informacija, identiteto paieškos gal privesti ir prie „netikrumo jausmo ir negalėjimo surasti savo identiškimo. Iš čia kyla nesugebėjimas pasirinkti karjerą, „nežinojimas, „ko aš noriu“. Šio periodo esminė aktualija — identiteto krizė, kuri gali pasireikšti nesugebėjimu apsispręsti dėl tolimesnės veiklos, netinkamu elgesiu bei priklausomybėmis. Sėkmingu atveju jaunuolis, kuris suvokia savo tapatumą, jaučia saugumą dėl ateities, pasitiki savimi, išvengia elgesio bei emocinių sunkumų.Sveiką jaunuolių psichiką didžiąja dalimi lemia emocinio intelekto rodiklis, kuris apibrėžiamas kaip:• gebėjimas kontroliuoti savo ir kitų jausmus,• gebėjimas tiksliai suprasti savo emocijas tiek savo, tiek kito žmogaus,• gebėjimas nukreipti savo emocijas intelektinės veiklos link,• gebėjimas reflektyviai reguliuoti emocijas.
Suoritettavat aktiviteetit
Suorita seuraavat toimet, ansaitse merkkejä ja näet soittolistan edistymisen päivitettynä
Lisätiedot
Dailės terapijos užsiėmimas emocinio intelekto ugdymui.
Dalyvavęs veikloje, tu:*žinai, kokioje vietoje jautiesi gerai, o kur — nesaugus;*gebi adekvačiai vertinti, kur ir kaip dabar esi;*gebi apibūdinti savo komforto zoną;*gebi priimti iššūkius, priverčiančius palikti komforto zoną.
Hanki aktiviteetti-merkki
• Šis ženkliukas rodo, kad tu:
- žinai, kokioje vietoje jautiesi gerai, o kur — nesaugus;
- gebi adekvačiai vertinti, kur ir kaip dabar esi;
- gebi apibūdinti savo komforto zoną;
- gebi priimti iššūkius, priverčiančius palikti komforto zoną.
Tehtävät
Issued by organiser or scanning QR code
Dalyvauti veikloje:atlikti dailės terapijos užduotį laisvų asociacijų metodu “Mano saugi erdvė”, reflektuoti užduoties procesą.
Sijainti
Ramygalos g. 18, Panevėžys 36231, Lithuania